м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У другому кварталі 2018 року в ТПП України пройде Українсько-Еміратський бізнес-форум

02.03.2018

Про це президент ТПП України Геннадій Чижиков домовився у ході робочого візиту в посольстві Об'єднаних Арабських Еміратів.

У рамках Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва Торгово-промислова палата України разом із Посольством ОАЕ та партнерами з ОАЕ планує організувати в Києві українсько-еміратський бізнес-форум у другому кварталі 2018 року, а восени 2018-го відрядити делегацію українських компаній до Абу-Дабі.

«ОАЕ є перспективним бізнес-хабом для ведення бізнесу в країнах Близького Сходу. Посольство разом із ТПП України також готове провести для зацікавлених компаній презентацію торговельного й інвестиційного потенціалу регіону. Головне, відчувається велика зацікавленість у співпраці, пошуках нових можливостей для інвестицій на принципах win-win.Тож домовленості і плани цілком конкретні, а це – завжди запорука успішного результату», – підбив підсумок зустрічі Геннадій Чижиков.

Посольство ОАЕ в Україні, зі свого боку, зацікавлене у створенні сприятливого інвестиційного клімату в Україні та реалізації перспективних інвестиційних проектів у відновлюваній енергетиці, харчовій, хімічній і будівельній галузях.

Нагадаємо, з 31 грудня 2017 року між Україною й ОАЕ запрацював безвізовий режим перетину кордону. Важливим фактором для розвитку двостороннього ділового співробітництва також є збільшення кількості прямих авіарейсів між Україною й ОАЕ.

 

Теги: ТППУ, Бізнес-форум, ОАЕ

Анонси

Останні новини