(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У Києві стартувала масштабна виставка білоруських виробників

10.04.2018

Вперше за останні 7 років для українських відвідувачів урочисто відкрила свої двері велика промислова виставка білоруських виробників «Made in Belarus». Свою продукцію з усіх секторів економіки на ній представляють понад 50 провідних брендів. Виставка триватиме до 14 квітня.

«Тут є все: «розумні» трактори, швидкісні ліфти,  спортивний ралійний автомобіль МАЗ демонструє автомобільні трюки й елементи екстремального керування… Словом, справді є на що подивитися. Ми дуже раді таким масштабним подіям і тому факту, що, попри всі труднощі, Україна і Республіка Білорусь підтримують торговельний баланс і прагнуть до його збільшення. Дякую за плідну та багаторічну співпрацю організаторам – Посольству Республіки Білорусь в Україні та  Білоруській торгово-промисловій палаті. Палати є одним із найдієвіших інструментів експорту з країни, тож активна взаємодія між нашими Палатами – важливий сигнал для бізнесу», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

На колективному стенді концерну «Белнефтехим»  представлені такі підвідомчі підприємства, як ВАТ «Гродно Азот» (поліамідні нитки і композиційні матеріали), ВАТ «Нафтан» (акрилові волокна, поліетилен, малотоннажна хімія), ВАТ «Могилевхимволокно» (синтетичні волокна і нитки, поліефірні плівки, ПЕТ-преформи), ВАТ «Завод горноговоска» (парафін, захисний віск), ВАТ «Гомельскийхимический завод» (змішані добрива). Шини різного діаметру для легкових і вантажних машин демонструє ТОВ «Украинский торговый дом «Белшина».

Кар’єрні самоскиди різної вантажопідйомності представляє ВАТ «БелАЗ» – керуюча компанія холдингу «БелАЗ-ХОЛДИНГ». Сьогодні в Україні працюють понад дві тисячі кар’єрних самоскидів марки «БелАЗ», а це – понад 90% від усього парку кар’єрних самоскидів країни.

Стартери і генератори для двигунів автомобілів, автобусів, сільськогосподарської техніки та спецтехніки готове запропонувати українському ринку ВАТ «БАТЕ» – керуюча компанія холдингу «Автокомпоненты». Підприємство є одним із провідних постачальників автокомпонентів для автомобілебудівних заводів зі світовим ім’ям.

Увагу відвідувачів привертають різні види пряжі і вироби з трикотажу ВАТ «Пинское промышленно-торговое объединение «Полесье»: чоловічі і жіночі моделі повсякденного одягу, виконані з пряжі з вмістом льону, одяг для дітей, текстиль, товари для новонароджених.

Широкий асортимент молочної продукції пропонує ВАТ «Щучинский маслосырзавод»: сичужні тверді та напівтверді сири, чедаризовані сири, вершкове масло, сухі суміші. Виробнича потужність підприємства дозволяє переробляти понад 450 тонн молока та випускати більш ніж  50 видів продукції за добу.

Із оновленою лінійкою міцних алкогольних напоїв, лікерів, бальзамів і настоянок знайомить  ВАТ «Минский завод виноградных вин». Серед новинок – горілка «Свояк. Оригинал», яка отримала престижні нагороди на продовольчій виставці в Москві в лютому 2018 року.

Загалом ринок України для білоруських виробників – один із основних напрямів. У 2017 році двосторонній товарообіг перевищив $4 млрд. У взаємній торгівлі беруть участь понад п’ять тисяч білоруських і українських компаній. Частка білоруських товарів на українському ринку становить до 7–8%. У першу чергу це нафтопродукти, добрива, виробнича техніка, транспорт, продукти харчування.

Теги: ТППУ, Бізнес, Україна-Білорусь, Білорусь

Анонси

Останні новини