м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У кожного з нас є надможливості. Важливо розкрити ці можлівості і навчитися правильно їх використовувати

21.11.2017

Уперше в Україні, а також на всьому пострадянському просторі, у конгрес-холі Chamber Plaza ТПП України відбулася лекція-інтенсив «Сила підсвідомості» найвідомішого в світі практика нейробіології Джо Діспензи. Доктор Джо Діспенза − дослідник, міжнародний лектор, коуч, експерт документального фільму «Секрет» і автор бестселерів Нью-Йорк Таймс.

«Коли у людини у житті все погано, то вона із усіх поганих рішень приймає найгірше, а коли все добре, то вона із усіх можливих хороших рішень приймає найкраще. У нас сьогодні є дивовижна можливість побути поряд із людиною, яка все знає про силу духу, про приховані всередині нас наші найнеймовірніші здібності. І я радий вітати Джо Діспензу в ТПП України», − зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.


«Кращий спосіб передбачити своє майбутнє − це створити його. Людина продукує 60−70 тисяч думок на день і в 90% випадків це одні й ті ж самі думки. Якщо ви перестанете думати завжди однаково і робити той самий вибір, ви почнете формувати нову реальність», – вважає Джо Діспенза

Дуже часто ми ставимо перед собою питання: чому люди, в яких, здавалося б, є все для того, щоб досягти щастя − чудова сім’я, освіта, виховання, так і не досягають своєї мети, а інші, за мінімальні шанси і часто навіть усупереч усьому, досягають своїх цілей. На всі ці питання сьогодні у Торгово-промисловій палаті України дає відповіді Джо Діспенза − новий сучасний тренд, нове віяння, яке може бути застосовано не тільки для особистісного зростання кожного з нас, а й для розвитку компанії в цілому.    

«Я дуже вдячна нашим партнерам, які допомогли організувати лекцію-інтенсив лише за місяць. Хочу подякувати  головному офіційному партнеру цього заходу − Торгово-промисловій палаті України і особисто Геннадію Чижикову», − сказала Ольга Редзюк, засновник і директор компанії «OLEROM».

Теги: ТППУ, семінар, навчання, joedispenza_ucci, joedispenza_olerom

Анонси

Останні новини

Більше новин