м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У Кракові обговорили «зелене» та цифрове майбутнє України

20.07.2022

Конференцію з питань допомоги та відбудови України і її європейської перспективи організував у Кракові 19 липня Європейський економічно-соціальний комітет (#EU_EESC)

 

Участь у конференції взяли віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина, президент ЄЕСК Кріста Швенг, єврокомісар з питань сусідства та розширення Європейської комісії Олівер Варгелі та президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Ключова тема заходу – CIVIL SOCIETY FOR UKRAINE.
 

 
 

Президентка Європейського економічно-соціального комітету Кріста Швенг наголосила, що громадянське суспільство відіграє ключову роль у врегулюванні поточної кризи біженців і майбутньої реконструкції України.
 

«Україна є частиною європейської родини. Втілимо нашу солідарність у конкретні дії! Необхідна негайна європейська та міжнародна фінансова допомога, щоб врятувати українську економіку та зробити її сильнішою та стійкою», сказала Кріста Швенг.


Єврокомісар Олівер Варгелі акцентував увагу на необхідності захисту основних соціальних прав працівників в Україні і виваженого підходу до дерегуляції трудового законодавства.
 

  


Геннадій Чижиков подякував за солідарність ЄС із Україною. Президент ТПП закликав підтримати український мікро, малий та середній бізнес, ділові спільноти, які є основою економічної та соціальної стійкості українського суспільства.
 

«Вже зараз розбудова України має відбуватись із урахуванням європейських цінностей та стандартів. Майбутня Україна – «зелена» та цифрова. Зелена економіка, інновації, створення рівних можливостей для отримання якісної освіти та бізнес-конкуренції. Все це частина нашої подальшої євроінтеграції. Реформи та відбудова водночас», - сказав Г. Чижиков.


Учасники заходу ухвалили спеціальну резолюцію з підтримки бізнесу в Україні, задекларували готовність разом працювати над просуванням України до вступу в ЄС та сприяти наданню практичної допомоги Україні.
 

Теги: конференція, Європейський Союз (ЄС), МСБ, Польща, бізнес, ТППУ, Геннадій Чижиков, Україна, зелена модернізація економіки, Ольга Стефанішина, Вступ України до ЄС

Анонси

Останні новини

Більше новин