м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У Краматорську розпочався ХІІ міжнародний економічний форум «Discover Dn.UA»

28.09.2017

Під час заходу, співорганізатором якого є ТПП України,   у рамках програми «Український донецький куркуль» відбулось підписання угод про виділення коштів 7  підприємцям для створення та розвитку бізнесу.

Семеро підприємців отримали гранти до 500 тисяч гривень як співфінансування з обласного та місцевих бюджетів. Однією з умов отримання гранту за програмою «Український донецький куркуль» є створення нових робочих місць та офіційне працевлаштування працівників.

Модератором відкриття «Discover Dn.UA» виступила президент Донецької ТПП Ельвіра Севост’яненко. Учасників форуму привітали організатори, партнери та почесні гості: голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, директор Представництва ПРООН в Україні Янтомас Хімстра, народний депутат України Тетяна Ричкова, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

«Краматорськ на два дні форуму став майданчиком для налагодження прямих контактів представників влади та бізнесу, залучення потенційних інвесторів, опанування європейським досвідом для сталого зростання регіональної економіки, розвитку інноваційних і нестереотипних галузей. Сьогодні тут формується майбутнє регіону. Впевнений, що воно буде пов’язане з підвищенням ролі МСБ, із найкращим підприємницьким кліматом», – сказав Геннадій Чижиков.

Учасники форуму отримали актуальну інформацію та дискутували щодо потенціалу й досягнень малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій для відновлення інфраструктури та відродження економічної спроможності Донеччини, використання міжнародної допомоги.

На першій пленарній сесії розглядались Стратегія розвитку Донецької області до 2040 року, трансформація міст на прикладі Львова й Івано-Франківська, присутність військових як точки зростання економіки області та важливість Донеччини для України. 

У рамках форуму пройшли презентаційні та панельні засідання за напрямами: «Перші паростки підприємництва», «Комунікаційна стратегія Донецької області. Що далі?», «Галузі економіки, що   мають стати стрижнем для оновленої Донеччини», «Доступ до фінансування під час перезавантаження малого бізнесу», а також виставка підприємств малого та середнього бізнесу.

На   другий день роботи форуму, 29 вересня, заплановано конференцію «Малий і середній бізнес – майбутнє розвитку оновленої Донеччини» та сесії: «Роль малого бізнесу у відновленні та розвитку Донеччини», «Державна і міжнародна допомога як запорука сталого розвитку малого бізнесу оновленої Донеччини», урочисту церемонію нагородження переможців і лауреатів Дев’ятого регіонального конкурсу «Підприємець року-2017».

 

Теги: ТППУ, Бізнес-форум, підприємництво, Донецька ТПП

Анонси

Останні новини