(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У наступному році Україна знову братиме участь у Європейському індустріальному тижні

05.12.2018

Єврокомісія схвалила заявки трьох регіонів: Вінниці - з тематикою енергозбереження та енергоефективності ( на майданчику Вінницької ТПП), Дніпра – реіндустріалізації (на майданчику Агентства підтримки бізнесу) і Хмельницького - інноваційного розвитку промисловості (на майданчику Хмельницької ТПП).

Всі ці регіони також є учасниками Європейського індустріального дня (EU Industry Day) та Українського індустріального тижня- заходів, що відбулися цього року і де ТПП України  вступила  співорганізатором  та прийняла активну участь  разом з Хмельницькою, Вінницькою, Рівенською, Харківською, Київською, Донецькою регіональними  торгово-промисловими палатами.

Чому для України важлива ініціатива Європейської індустріального тижня? Тому що для вітчизняного бізнесу поступово відкриваються можливості заявляти про себе перед європейськими партнерами. Тому що для регіонів - це можливість популяризувати себе і залучати інвестиції. Тому що для країни в цілому - це можливість подати себе абсолютно з іншого боку - позитивізму і показати успішні кейси трансформації і розвитку. Тому що сама ініціатива практично нова, яка також модернізується і вдосконалюється, та  з залученням країн, які не є членами ЄС, це буде вдруге. За умови якісної, грамотної організації і  представлення результатів  Україна може бути почута в процесі формування та реалізації європейської індустріальної політики.

"Ще важливо те, що інформація про регіони і бізнес, який братиме участь в заходах, буде розміщена на офіційній сторінці Єврокомісії і включена в усі інформаційні матеріали.В умовах децентралізації така ініціатива є ще одним серйозним інструментом для виведення потенціалів регіонів на якісно новий рівень - рівень європейських політик. Про це йшла мова вчора на зустрічі співорганізаторів  в представництві ЄС в Україні", - повідомила радник  офісу Президента ТПП України Любов Нестиренко.

 

Анонси

Останні новини