(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У Пекіні пройшов унікальний, за своїм розміром і важливістю, міжнародний форум «Один пояс – один шлях»

16.05.2017

Одне з досягнень форуму – це домовленість про інвестування у розмірі $250 млн китайською компанією Skyrizon у модернізацію українських виробничих і проектних потужностей «Мотор Січі». Інвестор бачить велику перспективу розвитку цього проекту в Україні та переконаний у надійному, довготривалому партнерстві.

У складі української делегації, очолюваної першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим, був президент ТПП України Геннадій Чижиков. Проект «Один пояс – один шлях» є стратегією глобального розвитку Китаю з іншими країнами і одним із амбітних і перспективних проектів 21 століття. Ця  ініціатива відроджує дух Шовкового шляху, забезпечує ергономіку ринків Китаю й України. Це не просто свято культури, а й «рукостискання» двох великих цивілізацій, крок до спільного розвитку та взаємовигідного міжнародного співробітництва.

Нашим країнам є куди зростати. Україна в рамках проекту «Новий Шовковий шлях» може запропонувати свою аграрну продукцію, технології в авіабудуванні і космічній галузі, а також важкому й енергетичному машинобудуванні. Ініціативи з боку Китаю допоможуть Україні в модернізації вітчизняної інфраструктури та багатьох секторів економіки.

За останні два роки за участю Торгово-промислової палати України вже проведено понад 20 спільних заходів в Україні та Китаї: бізнес-форуми, виставки, презентації тощо. Для України основним партнером на сході Євразійського континенту повинен бути саме Китай, і це – питання не політики, а бізнес-прагматизму. ТПП України завжди готова надавати підтримку китайським бізнесменам у пошуку партнерів в Україні!

Теги: ТППУ, Китай