м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У рамках AGROEXPO пройшов Центральноукраїнський інвестиційний день

27.09.2017

У роботі міжнародного інвестиційного форуму в Кропивницькому взяли участь віце-президент ТПП України Ростислав Коробка та голова комітету агропромислового комплексу при ТПП України Олег Юхновський.

На порядок денний заходу було винесено питання: інвестиційної привабливості Кіровоградщини; інвестування в розвиток бізнесу; розширення українсько-китайського співробітництва у галузі сільського господарства; перспективи співпраці України та Латвії у галузі авіаційної освіти; можливості розвитку канадсько-українського партнерства в умовах зони вільної торгівлі тощо.

«Сфера АПК є однією з найпривабливіших для іноземних інвесторів поряд із IT-індустрією. Цей сектор цікавий тим, що ефективність сільгоспвиробництва прогресивно зростає», – підкреслив Ростислав Коробка.

Захід мав на меті розширення взаємовигідної співпраці з іноземними і вітчизняними партнерами, презентацію досвіду іноземних інвесторів, компаній і фінансових організацій та інвестиційного потенціалу Кіровоградщини. Участь у ньому взяли також посланці іноземного та вітчизняного бізнесу, делегації із закордонних регіонів–партнерів Кіровоградщини, а також представники проектів міжнародної технічної допомоги та міжнародних фінансових організацій, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що форум традиційно пройшов у рамках Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2017. Це 100 тис. м² площі, 30 тисяч відвідувачів, понад 500 профільних вітчизняних та іноземних компаній, спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій, яка дозволяє компаніям-експонентам демонструвати повну номенклатуру продукції для АПК, виставка сільськогосподарських тварин і птиці тощо. Унікальною особливістю AGROEXPO також є можливість побачити роботу техніки в польових умовах на полігоні для демпоказів площею 60 тис. м².

«AGROEXPO – це особлива, унікальна подія не лише для Кропивницького, а й для всього аграрного сектора України. Дуже важливим є той факт, що такі заходи поступово зміщаються з Києва в регіони, де отримують широку підтримку. Нинішня виставка вдихнула свіже повітря в область, створила нові можливості для її розвитку, надала інвестиційну привабливість», – сказав Олег Юхновський.

Теги: ТППУ, Агросектор, AGROEXPO

Анонси

Останні новини