м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У рамках Ukraine Economy Week президент ТПП України прочитав лекцію слухачам Київської школи економіки

20.09.2018

Під час своєї лекції Геннадій Чижиков розповів про ідею створення та можливості Торгово-промислової палати України, яка на добровільних засадах об’єднує бізнес, та важливість і актуальність такого об’єднання у сучасному світі.

«Приємно повернутися за кафедру, згадати викладацьку молодість і прочитати лекцію, особливо в такому поважному закладі як Київська школа економіки і на таку близьку й улюблену тему як об’єднання бізнесу в асоціації. Люди з давніх часів завжди прагнули до згуртування для досягнення спільних цілей: від торговельних караванів, античних спілок ремісників, середньовічних цехів, гільдій і корпорацій – до торгових палат, промислових об’єднань, федерацій роботодавців і асоціацій у нинішній час. Переваги об’єднання під крилом ТПП України доведені історично: співпраця, захист, просування продукту. Також Палата – це майданчик для спілкування, обміну думками, інформацією та новинами. Я переконаний, та й досвід доводить, лідерство – це зміни. Сьогодні ми з вами разом творимо сучасну організацію підтримки бізнесу в Україні та в світі. Приєднуйтесь до нас, бо успіх починається з нами!», – поділився враженнями Геннадій Чижиков.

Після лекції відбулось урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Торгово-промисловою палатою України та Київською школою економіки.

«Тепер наші компанії-члени ТПП матимуть особливі привілеї КШЕ. Крім того, ми готуємо багато цікавих спільних освітніх проектів. Долучайтеся!», – додав він.

 

Теги: ТППУ, Меморандум, Геннадій Чижиков, Київська школа економіки

Анонси

Останні новини

Більше новин