м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У Торгово-промисловій палаті України організували конференцію на підтримку олімпійської збірної

26.01.2022

Олімпійських чемпіонів, дипломатів, чиновників та підприємців зібрала, у Торгово-промисловій палаті України, конференція на підтримку учасників XXIV Зимових Олімпійських ігор у Пекіні.

Захід відкрився вітанням Посла КНР в Україні Фань Сянжун, президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова, представників Міністерства молоді та спорту України, керівництва Національних олімпійського та паралімпійського комітетів України й українських олімпійців.

Учасники заходу висловили підтримку спортсменам, які змагатимуться без глядачів на трибунах з міркувань безпеки. Олімпійські чемпіони Жан Беленюк та Ольга Саладуха зазначили, що підтримка уболівальників під час змагань має виключне значення для спортсменів.

«Ми зібралися у Торгово-промисловій палаті України побажати олімпійцям видатних спортивних досягнень у змаганнях та успіху Зимовим олімпійським іграм у Пекіні. Упевнений, що Китай вкотре організував чудовий масштабний захід на найвищому рівні. З нетерпінням очікуємо перших кадрів відкриття Олімпіади! Спорт здатен зблизити народи та зробити бренд країни впізнаваним у світі. Нехай українські спортсмени стануть нашою гордістю!», сказав Геннадій Чижиков.

За словами президента ТПП України, символічно, що захід проводиться саме в Торгово-промисловій палаті, оскільки Китайська Народна Республіка є найбільшим торговельним партнером України у світі. Президент ТПП України Геннадій Чижиков побажав успіху українським спортсменам та Олімпіаді в Пекіні.  

Понад 4000 спортсменів змагатимуться за 109 комплектів нагород у Пекіні. Серед них і 45 українських олімпійців.

 

 

 

 

 

Теги: конференція, ТППУ, Геннадій Чижиков

Анонси

Останні новини