(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України обговорили основні напрямки судової практики з податкових спорів у 2017 році

20.12.2017

Позицію судових інстанцій щодо методів виявлення податковими органами фіктивних операцій, можливість розблокування податкових накладних в рамках судового процесу, банки як об'єкт податкових перевірок, неправомірні перевірки та їх наслідки, – ці та інші питання обговорили на черговому засіданні члени комітету підприємців з податкових питань ТПП України.

Численні питання і висловлювання учасників круглого столу показали, що порушені на засіданні комітету проблеми виявилися злободенними для більшості українських платників податків.

Модератор засідання і за сумісництвом голова Податкового комітету Дмитро Михайленко  зупинився на ключових судових рішеннях на зазначені теми. Всього предметом обговорення стали більше двох десятків судових рішень.

Значний внесок у виявлення сучасних судових тенденцій вніс  Антон Поляничко, радник Податкового комітету. Його коментарі пролили світло на багато судових рішень і дали зрозуміти учасникам круглого столу, яких рішень їм чекати від суду в тих чи інших ситуаціях.  

Антон Поляничко також поділився своєю думкою на рахунок недавньої судової реформи. Як виявилося, зміни, що відбулися в судовому процесі неминуче торкнуться інтересів платників податків.

Член комітету, партнер Crowe Horwath AC Ukraine Ольга Богданова,  розповіла про згубну практику блокування податкових накладних та презентувала прийняті законодавчі зміни у цій сфері.

 

 

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, комітет, податки, Податковий комітет

Анонси

Останні новини

Більше новин