м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України обговорили українсько-європейський проект, спрямований на підвищення експортного потенціалу

21.02.2018

За ініціативи Комітету по державно-приватному партнерству при ТПП України в Торгово-промисловій палаті України за участі представників українських ділових та наукових кіл, центральних органів виконавчої влади відбулась зустріч із 30-м президентом Європейського економічного та соціального комітету Анрі Малоссом в рамках підготовки українсько-європейського проекту, спрямованої на вироблення спільних дій українських та європейських підприємств та бізнес-організацій з підвищення експортного потенціалу.

Під час зустрічі представники українських бізнес-структур ознайомили Анрі Малоссу  з потенціалом та експортними можливостями своїх підприємств, потенційними напрямами співробітництва з конкретних проектів та шляхів спільного просування українських товарів і послуг на європейський ринок.

Зокрема, комерційний директор Confectionary company “Desna” LLC запропонував нарощення обсягів експорту української продукції (борошно, кондитерські вироби) до країн ЄС, за умов надання послуг з пошуків партнерів. Інші учасники зустрічі також висловили заінтересованість у наданні практичної допомоги з пошуку партнерів в ЄС.

Представники ДУ «Інститут економіки та прогнозування» презентували основні напрями роботи щодо перспектив промислової політики України.

Головний радник Голови правління «Укрексімбанку» Борис Соболєв виклав основні підходи щодо ситуації з кредитуванням малих та середніх підприємств в Україні, перспектив розвитку промислового сектору та можливостей експорту української продукції. 

Представники Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономрозвитку поінформували про можливості участі держави в окремих інноваційних проектах.

Голова Комітету по державно-приватному партнерству при ТПП України Вадим Мітрохін поінформував присутніх про окремі проекти, проведену роботу з їх підготовки та перспективи реалізації.

Підводячи підсумки зустрічі, 30-й президент Європейського економічного та соціального комітету Анрі Малоссу висловив подяку ТПП України за надану можливість зустрічі з українським бізнесом, акцентував увагу на пошуку партнерів з експорту української продукції не тільки на європейському ринку, але й на Близькому Сході та Західній Африці. Були висловлені й пропозиції щодо надання практичної допомоги з цього напряму конкретним українським виробникам.

 

Теги: Комітет по державно-приватному партнерству

Анонси

Останні новини

Більше новин