(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України презентували Перший Каспійський економічний форум

04.04.2019

Форум відбудеться в національній туристичній зоні «Аваза» в місті Туркменбаші (Туркменістан) 12 серпня цього року.

Туркменістан розпочав детальну підготовку до проведення Першого Каспійського економічного форуму, який відбудеться 12 серпня 2019 року в національній туристичній зоні «Аваза». Ця дата збігається з Днем Каспійського моря.
Заходи з комплексної підготовки та проведення Першого Каспійського економічного форуму реалізуються  відповідно до затвердженої президентом Туркменістану Гурбангули Бердимухамедовим концепції.
Майбутній форум є однією зі стартових подій стратегічного характеру в новітній історії взаємин прикаспійських країн, обумовленій функціонуванням такого найважливішого міжнародно-правового документа, як підписана 12 серпня 2018 року Конвенція про правовий статус Каспію.
Форум  охоплюватиме широке коло питань, які в подальшому складуть основу перспективних напрямів взаємодії держав-учасниць. Захід матиме  три частини:  Міжнародна конференція за участі представників вищої ланки влади, Каспійська виставка інноваційних технологій і договірно-правова (підписання меморандумів, угод, контрактів). 

На форум також запрошуються делегації зацікавлених держав, близьких до Каспійського регіону, і керівники та представники міжнародних економічних, фінансових, транспортних, екологічних та інших організацій.

У рамках заходу  розглядатимуться питання розвитку економічного співробітництва в Каспійському регіоні. На порядку денному –  створення умов для великих проектів, дискусія про роль економіки Каспійського регіону в глобальному контексті, інвестиційна привабливість у нафтогазовій, електроенергетичній, транспортній, торговельній, агропромисловій, туристичній та інших галузях економіки, що  представляють взаємний інтерес  прикаспійських держав.

Більш детальна інформація щодо реєстрації та участі розміщена на офіційному сайті форуму https://cefavaza2019.gov.tm/

За умови згоди організаторів (прийняття заявки) участь безкоштовна, без реєстраційного внеску.

 

Теги: Бізнес

Анонси

Останні новини