(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП УКРАЇНИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКСПОРТУ ДО АНГОЛИ

21.04.2017

Ангола імпортує більшу частину товарів, що споживаються в країні, приблизно на 15 млрд дол. США, тому дуже цікава для українських експортерів. Країна є третьою за економічними показниками в Суб-Сахарній Африці, слідом за Південною Африкою та Нігерією. ВВП Анголи становить 102 млрд дол. США. Перспективи для українського бізнесу в Анголі презентував віце-президент ТПП України Сергій Свистіль під час семінару-практикуму.

«З огляду на спрямованість країни на диверсифікацію економіки та створення внутрішнього виробничого потенціалу, в середньостроковій перспективі існує можливість співпраці для компаній України в таких областях, як сільське господарство, промисловість, енергетика, водні ресурси та транспорт. Слід зазначити, що в державних установах Анголи працюють багато посадовців, які навчалися в Україні. Контакти з ними сприятимуть налагодженню конструктивного діалогу з ангольською стороною», – підкреслив Сергій Свистіль.

Широке розгортання торговельних відносин із ангольським бізнесом неможливе без залучення великих бізнес-асоціацій. Тому під час візиту делегації від ТПП України на початку березня цього року було підписано меморандуми з Торгово-промисловою палатою Анголи й Індустріальною асоціацією Анголи, в яких визначено напрями розгортання співробітництва та порядок надання допомоги бізнесу. У липні відбудеться Міжнародний конгрес бізнесу, до участі в якому запрошені українські підприємці. Вже сьогодні є можливість звертатися з пропозиціями щодо експорту й імпорту продукції.

Ангольський бізнес зацікавлений в участі українських підприємців у поставках та будівництві різних об’єктів, таких як млини, лінії з переробки сировини, чекають на пропозиції з поставку сільгосптехніки тощо.

«Слід звернути увагу на нестачу у країні молочної продукції, курячого й інших видів м’яса, сільськогосподарської техніки, обладнання для переробки, зберігання, фасування, добрив і пестицидів тощо. Також ангольська сторона дуже зацікавлена в розміщенні на території країни підприємств для виробництва сільськогосподарської техніки й обладнання для переробки, а також в залученні в країну технологій вирощування зернових та іншої агропродукції», – додав Сергій Свистіль.

Анонси

Останні новини

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу
22.06.2017

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу

Серед європейських країн Україна посідає перше місце за кількістю загиблих пішоходів і п’яте – за рівнем смертності в ДТП на дорогах. За день у нашій державі гине більше людей, ніж у деяких європейських країнах за рік. Основна причина такої ситуації в тому, що протягом багатьох років цією проблемою в Україні комплексно та системно ніхто не займався, досі немає єдиної й ефективної державної політики, яка б поставила вирішення проблеми безпеки дорожнього руху на рівень одного із своїх пріоритетів. Тому ТПП України, спільно з зацікавленими центральними органами виконавчої влади та громадськими організаціями з безпеки дорожнього руху, ініціювала проведення Першого міжнародного конгресу з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні. За його результатами будуть підготовлені пропозиції до проекту Державної програми зниження рівня смертності і травматизму від ДТП.
Докладнiше...
Більше новин