м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України презентували проект Державної цільової програми стабілізації та розвитку лісопереробної галузі

17.11.2017

В Палаті відбулось перше засідання консультативної експертної групи з опрацювання питання будівництва в Україні інноваційного деревообробного комбінату з промислового виробництва енергозберігаючих матеріалів для будівництва енергоефективних будинків та споруд у складі Комітету по державно-приватному партнерству при ТПП України, яка була створена за дорученням Уряду.

Серед основних питань, які обговорювалися членами групи, була презентація розробки Інституту економіки та прогнозування НАН України проекту Державної цільової програми стабілізації та розвитку лісопереробної галузі на 2018-2025 рр.

Також йшлося про перспективи створення в Україні інноваційного деревообробного комбінату з промислового виробництва енергозберігаючих матеріалів для будівництва енергоефективних будинків та споруд, проведення переговорів з низкою державних, міжнародних та комерційних банків, Державною інноваційною фінансово-кредитною установою, приватними інвесторами з європейських країн, КНР щодо інвестування в даний проект.

Крім того учасники засідання обговорили подальші кроки з реалізації проекту створення в Україні інноваційного деревообробного комбінату, зокрема можливої участі в ньому ЄБРР, ЧБТР, ДІФКу. Члени групи прийняли рішення про доцільність включення продукції комбінату (панелей з поперечно-клеєної деревини (CLT), фібролітових плит (WWCB) до переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 № 1056 (із змінами та доповненнями станом на 12.07.2017) «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження», та внесення зазначених пропозиції в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України. Для вирішення подальших практичних питань щодо реалізації  проекту та залучення інвестицій, члени експертної групи домовились вважають за доцільне створити промислово-інвестиційну структуру (корпорацію/консорціум) за участі інших зацікавлених партнерів. З метою оперативного вирішення питань, які внесені учасниками засідання, направлено листа до Кабінету Міністрів України з пропозиціями доручити причетним центральним органам виконавчої влади, державним банкам, та іншим зацікавленим структурам продовжити роботу з реалізації проекту створення в Україні інноваційного деревообробного комбінату.

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, підприємництво, деревообробна промисловість, Комітет по державно-приватному партнерству

Анонси

Останні новини

Більше новин