(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України презентували програму «Трудовий резерв»

22.11.2018

Дефіцит кадрів – надзвичайно актуальна проблема для українського ринку праці. Перш за все, він пов’язаний із відтоком робітників за кордон. Про причини кризи трудових резервів і шляхи її подолання йшлося на черговому засіданні комітету фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності бізнесу при ТТП України.

На обговорення з бізнесом було винесено тези програми «Трудовий резерв», мета якої полягає в дослідженні та розробці заходів зі зниження руйнівної дії відтоку кадрів.

Зазначена програма містить декілька важливих напрямків, які і були продуктивно обговорені з представниками бізнесу.

За словами представниці ДТЕК, стабільних виплат заробітної плати й офіційного працевлаштування вже недостатньо: «Ми маємо піклуватися про соціальну інфраструктуру, розвиток малого та середнього бізнесу, громадські ініціативи й інше. Серед проектів компанії – термооптимізація приміщень, альтернативна енергетика, співпраця з вузами та школами, фінансування грантів на навчання, спортивні та громадські заходи. Таке своєрідне піклування про суспільство допомагає утримувати людей не тільки на посаді, а й у  країні.

Холдинги  ДТЕК і Метінвест є тими компаніями, що стають центрами розвитку соціального життя в маленьких містах. Забезпечуючи гідний рівень людської діяльності в осередках, вони зменшують ризик відтоку кадрів за кордон, формують стійкий трудовий резерв. І саме це стало темою дискусії.

 

Теги: комітет