(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України пройшов digital workshop з кібербезпеки для вчителів

29.10.2018

Учасники зустрічі разом із тренером виконували завдання, опанувували алгоритмом діяльності, використовуючи інструменти GOOGLE.

«Сучасні високі технології потребують уважного та розумного ставлення. Вони, відкриваючи широкі можливості, у першу чергу перед підростаючим поколінням, водночас викликають великі потенційні загрози. В цій ситуації вкрай важливо дати вчителям і батькам сучасні інструменти для мінімізації негативного впливу», – сказав голова комітету з електронних комунікацій при ТПП України Володимир Коляденко.

Учасники воркшопу ознайомилися з системою «class room», що дозволяє взаємодіяти індивідуально з кожним учнем чи студентом. Захищена робота в браузері, відповідальне використання облікового запису, безпечна робота в онлайн-просторі є запорукою безпечного користування сучасними інструментами кіберпростору.

За результатами зустрічі всі учасники воркшопу отримали відповідні сертифікати.

«Сьогоднішній захід став продовженням нашої співпраці з ТПП України та Міністерством освіти і науки України в рамках програми «Нова українська школа». Ми ставимо за мету поширити інструменти, які існують у компанії GOOGLE, з безпечного користування Інтернетом для більш ніж 6 тисяч вчителів в Україні. Воркшоп є однією з частин цього проекту», –  розповів Олексій Сивак, директор по взаємодії з органами державної влади CFC Consulting, агентства GOOGLE Україна.

Захід відбувся в рамках жовтневого Місяця кібербезпеки в Україні. Його перший тиждень був присвячений практиці базової кібергігієни і мав за мету допомогти громадськості в установленні та додержанні повсякденних процедур, перевірок і загальної поведінки, необхідних для забезпечення безпеки в Інтернеті. Тема другого тижня – розширення цифрових навичок та освіти. Третій тиждень − визначення кібершахрайства, тобто інформування широкої громадськості про те, як ідентифікувати оманливий контент, щоб вберегти як себе, так і свої фінанси в Інтернеті. Під час заключного тижня можна було ознайомитися з новими технологіям і конфіденційністю.

Теги: ТППУ, кібервиклик, Антикризовий Центр кібернетичного захисту бізнесу, кібербезпека

Анонси

Останні новини