м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України розглянули звернення Антимонопольного комітету щодо проекту Правил професійної етики у конкуренції у сфері господарської діяльності

25.06.2018

На спільному засіданні члени комітетів з питань розвитку економічної конкуренції та підприємців АПК при ТПП України рекомендували Антимонопольному комітету погодити вищезазначені Правила з урахуванням редакційних правок.

Нагадаємо, що в Антимонопольному комітеті України розглядається звернення Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців охоронної  галузі «Федерація професіоналів безпеки» від 11.04.2018 р. № 10 про погодження Правил професійної етики у конкуренції у сфері господарської діяльності з надання послуг особистої безпеки та охорони об’єктів усіх форм власності в Україні.

ТПП України має досвід роботи з такими документами:  згідно з пунктом 2 статті 3 Закону України про ТПП України Палата бере участь у розробці та погодженні правил професійної етики.

Також, керуючись статтею 33 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», суб’єкти господарювання за сприяння ТПП України можуть розробляти правила професійної етики у конкуренції для відповідних сфер господарської діяльності та певних галузей економіки.

Теги: ТППУ, комітет, АПК

Анонси

Останні новини