м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України роз’яснили особливості застосування положень Технічного регламенту радіообладнання

21.03.2018

Комітет з електронних комунікацій при ТПП України, керуючись рекомендаціями учасників семінару «Технічний регламент радіообладнання – основні положення і особливості впровадження», що відбувся 20 грудня 2017 року в ТПП України, напередодні початку дії нового Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05. 2017 р. № 355, провів семінар «Особливості застосування положень Технічного регламенту радіообладнання».

Семінар відвідали керівники підрозділів і спеціалісти підприємств та організацій України, які займаються постачанням і реалізацією обладнання, що має в своєму складі радіоелектронні засоби; представники операторів і провайдерів, які використовують радіотехнології для надання послуг, а також підприємств і організацій України з розробки, виготовлення обладнання, що оснащене радіоелектронними засобами тощо.

Учасники розглянули основні організаційні та технічні заходи, які проведені в рамках підготовки до введення в дію з 1 квітня 2018 року положень Технічного регламенту радіообладнання.   

Мова йшла про національні стандарти, що є ідентичними гармонізованим європейським стандартам і відповідність яким надає презумпцію відповідності радіообладнання суттєвим вимогам Технічного регламенту радіообладнання.

Запрошені експерти презентували учасникам методичні рекомендації із застосування Технічного регламенту радіообладнання, його основні положення, можливості отримання та використання. 

Серед питань, які порушувались на семінарі, також були: дотримання формальної відповідності радіообладнання шляхом перевірки інформації про можливе використання радіообладнання за призначенням; виконання імпортером своїх обов’язків, встановлених Технічним регламентом радіообладнання; надання на ринку та введення в експлуатацію радіообладнання, яке відповідає вимогам Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання; нормативно-правові акти, які плануються до прийняття у зв’язку з набуттям чинності Технічним регламентом радіообладнання тощо.

Теги: ТППУ, комітет електронних комунікацій, семінар

Анонси

Останні новини

Більше новин