м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України укладено знакову домовленість між учасниками ринку торгівлі харчовими продуктами

18.02.2022

Депутатів закликали підтримати погоджений бізнесом законопроект щодо врегулювання торгівлі харчовими продуктами

ТПП України консолідує зусилля бізнесу для оздоровлення сфери торговельної діяльності харчовими продуктами.

26 лідерів провідних бізнес-асоціацій та президент Торгово-промислової палати України України Геннадій Чижиков підписали 17 лютого 2022 року «Меморандум між громадськими організаціями та представниками бізнесу про взаєморозуміння та спільну роботу у сфері торговельної діяльності харчовими продуктами».

Згідно з «Меморандумом», сторони погодили об’єднаний остаточний текст законопроекту і домовились про спільні зусилля з підтримки ухвалення «Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання окремих питань торговельної діяльності харчовими продуктами».

Метою цього законопроекту є усунення недобросовісних та несправедливих практик, які суперечать звичаям ділового обороту, ставлять національних виробників сільськогосподарської та харчової продукції в невигідне становище та шкодять галузі виробництва продуктів харчування в Україні.

«Бізнес-спільнота показує унікальний приклад єднання! Завізував сьогодні надзвичайно знаковий документ, який став результатом тривалої роботи величезної групи експертів та учасників ринку. Ми разом робимо велику справу: синхронізуємо українські та європейські норми, гармонізуємо інтереси бізнес-спільноти. Об’єднавшись, ми допоможемо ухвалити закон, який вирішить низку болючих для бізнесу питань», - наголосив Геннадій Чижиков.

Також учасники підписання «Меморандуму» закликали профільні комітети Верховної Ради України підтримати законодавче врегулювання взаємовідносин між виробниками та торговельними мережами.

У  Зверненні до парламенту зазначено, що чинне законодавство про захист конкуренції потребує удосконалення шляхом імплементації кращих світових практик.

Автори звернення просять членів профільних комітетів ВРУ, відповідно до регламенту, внести до Верховної Ради України підготований  і узгоджений бізнес-спільнотою проект «Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання окремих питань торговельної діяльності харчовими продуктами» в якості доопрацьованого і сприяти його ухваленню.

Файли для завантаження:

  1. Файл 1
  2. Файл 2
  3. Файл 3
  4. Файл 4
  5. Файл 5
  6. Файл 6
  7. Файл 7
  8. Файл 8

Теги: Меморандум, ТППУ

Анонси

Останні новини

Більше новин