(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України відбудеться представницький форум з питань кібербезпеки бізнесу

02.05.2018

Проведення форуму «Кібербезпека – захисти свій бізнес», у ході якого будуть порушені питання формування нових підходів до приватно-державного партнерства у сфері кібербезпеки, заплановано на 14 червня. Очікується, що в заході візьмуть участь представники Держспецзв'язку, приватного бізнесу і громадянського суспільства, провідні вітчизняні експерти.

Форум  матиме  три формати: політичний – стратегія формування екосистеми безпеки держави; технологічний – прикладні технології для бізнесу з інформаційної безпеки; освітній – проблеми і перспективи підготовки експертів з кібербезпеки.

В Україні підвищення кібербезпеки за останні три роки набуло значного позитиву. Але минулорічні події  показали, що існує ще багато невирішених питань на рівні політики, технологій і ставлення до цієї проблеми громадянського суспільства.

Минулий 2017-й став для України роком так званої «чорної» кібербезпеки, незважаючи на те, що фактично прийняття Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» мало бути поштовхом до широкого впровадження методів і засобів захисту кіберпростору. Положення Закону набудуть чинності тільки з 9 травня 2018 року, а влітку 2017-го країна вже пережила кібератаки, які завдали шкоди як державним, так і недержавним організаціям. На сьогодні стоїть питання щодо запровадження нових підходів до приватно-державного партнерства у сфері кібербезпеки, із залученням наукового потенціалу, а також бізнесу, що спеціалізується в сфері інформаційної безпеки.

Нагадаємо, основними напрямами реалізації Закону «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» є розвиток кіберпростору, боротьба з кібертероризмом, кібероборона, кіберзахист, аудит інформаційної безпеки, професійні та ресурсні можливості, обмежувальні заходи, протидія кіберзлочинності.

 

 

 

Теги: ТППУ, кібератака, кібервиклик, Антикризовий Центр кібернетичного захисту бізнесу, кібербезпека

Анонси

Останні новини