(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України відбулось засідання Ділової ради ОЧЕС

26.10.2017

Ділова рада Організації Чорноморського економічного співробітництва є важливим інструментом у розвитку економічної співпраці та регіональної інтеграції в Чорноморському регіоні, а також інтеграції в ЄС і в глобальну бізнес-систему. Захід об’єднав представників 12 країн Причорномор’я, які співпрацюють заради інтенсивної міжнародної кооперації у басейні Чорного моря.

На засіданні обговорили питання, пов’язані з  реалізацією основних цілей,  і пріоритетні дії Ділової ради ОЧЕС, зокрема, посилення внутрішньорегіональної торгівлі й інвестицій, створення ефективної транспортної мережі, розвиток Чорноморського енергетичного ринку.

Йшлося також про підтримку сталого розвитку сектора малого та середнього бізнесу: зміцнення регіональної співпраці в сфері наукових досліджень і технологій, стале інформаційне суспільство з розвиненою інфраструктурою інформаційно-комунікаційних технологій, розробку практичних механізмів поглиблення торговельно-економічних відносин ЧЕС із країнами ЄС тощо.

«ТПП України зараз виконує почесну роль у рамках свого головування в Діловій раді ОЧЕС. Ділова рада – одна із ключових інституцій ОЧЕС, її мета – просування економічного співробітництва, тож співпраця з бізнес-сектором є особливо важливою. ТПП України докладає максимум зусиль для реалізації основних цілей Ділової ради – сприяння інформаційному обміну, лобіювання інтересів ділових кіл у структурах ОЧЕС, допомога в пошуках партнерів тощо. Розвиток регіональної торгівлі, інвестицій і політика підтримки малих і середніх підприємств – наші головні пріоритети. Тож закликаю бізнес-спільноту долучитися до нашої роботи і максимально використати можливості в рамках наданих Україні повноважень», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Як відомо, основними завданнями Ділової ради ОЧЕС є створення платформи для державно-приватного партнерства, лобіювання та забезпечення постійного вдосконалення ділового й інвестиційного середовища в усьому регіоні шляхом розширення взаємодії з країнами за його межами, зміцнення співпраці з міжнародними організаціями та фінансовими установами, забезпечення повноцінної участі в глобальних і регіональних ініціативах.

У заході також взяли участь представники ділових асоціацій країн–членів ОЧЕС, посольств країн ОЧЕС, а також органів державної влади, міністерств України, Фонду державного майна України, виступи яких стали важливою частиною програми засідання. Вони поінформували  про своє бачення можливостей розширення співпраці України з країнами ЧЕС.

 

Теги: ТППУ, ділова рада, ОЧЕС