м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України відбувся семінар «Експертиза товарів подвійного призначення»

02.03.2018

Експерти з торгово-промислових палат, які мають повноваження Державної служби експортного контролю України на проведення попередньої ідентифікації товарів подвійного призначення, а також тих палат, які планують поновити такі повноваження, зібралися в ТПП України, щоб дізнатися про нововведення в цій галузі, що набудуть чинності вже в квітні 2018 року.

Як відомо, постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. № 1 «Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання» затверджено Єдиний список товарів подвійного використання. 

Для ознайомлення експертів із усіма тонкощами нового списку товарів Торгово-промислова палата України організувала семінар, лекторами якого були розробники цього документа.

Експерти одержали змогу почути від висококваліфікованих фахівців Інституту ядерних досліджень і ДП «Укроборонсервіс» інформацію,необхідну при проведенні експертиз товарів подвійного призначення.

Крім лекцій і презентацій, слухачі семінару виконували цікаві практичні завдання та ситуативні вправи. Семінар завершився врученням учасникам Сертифікатів ТПП України.

Теги: ТППУ, семінар, експертиза

Анонси

Останні новини