(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України відбувся українсько-оманський бізнес-форум

08.10.2019

Делегація з 25 оманських бізнесменів знову у Києві. Перший форум відбувся у ТПП України в квітні цього року. Це говорить про прагнення та бажання співпраці. Основна мета заходу – двосторонні переговори.

«Ми очікуємо, що невдовзі буде підписано двосторонню угоду про запобігання подвійному оподаткуванню. А також  працюємо над активізацєю наших відносин у політичній сфері. Завдяки цьому  зможемо підготувати основу для проведення більшої кількості взаємних візитів. Уже на листопад заплановано перші політичні консультації між МЗС України та Оманом», – сказав віце-президент ТПП України Валерій Король.  

Султанат Оман є дуже важливим і перспективним партнером України.

Протягом останнього часу спостерігається певна активізація двосторонніх торговельних зв’язків. У 2017 році торгівля між нашими країнами досягала 39 млн доларів, за минулий рік ми вийшли на рівень 67 млн доларів. До кінця року плануємо 95–100 млн доларів, а це ілюструє збільшення нашого товарообігу на 40–45 відсотків.

На сьогодні між нашими країнами підписано одну економічну угоду – про сприяння та взаємний захист інвестицій. Наше спільне завдання – створити надійну договірну правову базу в економічній сфері, щоб бізнесменам та інвесторам було легше працювати.

«Обидві країни мають значний потенціал для того, щоб наші економічні відносини мали дуже активну динаміку», – сказав Абдулла Аль-Барвані, представник ТПП України  в Султанаті Оман.

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин