м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ТПП України відбувся вебінар про земельне оподаткування агробізнесу

02.02.2024

Перший із серії тематичних вебінарів для підтримки бізнесу під час війни, присвячений оподаткуванню у сфері земельних відносин, відбувся 1 лютого 2024 року.

Захід організували Комітет підприємців АПК при ТПП України та Комітет НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права.

Спікером вебінару "Плата за землю для агробізнесу: як не помилитися з оподаткуванням" став Віктор Кобилянський, голова комітету НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права, член комітету підприємців АПК при ТПП України.

                                 

Учасники заходу отримали інформацію про зміни, що відбулися в земельному оподаткуванню агробізнесу, особливості регулювання земельних правовідносин під час дії воєнного стану, зокрема для деокупованих та прифронтових територій, що буде з ЄП та платою за землю в разі запровадження «стратегії доходів», практичні поради як не помилитися з оподаткуванням та не сплачувати штрафних санкцій.

Модерував захід Олег Юхновський, голова комітету підприємців АПК при ТПП України.

 

Реалізація проєкту експертних консультацій для підтримки бізнесу під час війни з відбувається за сприяння ПРООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.

Теги: ТППУ, комітет АПК, вебінар

Анонси

Останні новини