м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Участь України в ЕКСПО 2017 у Астані – найкращий приклад проекту державно-приватного партнерства

22.05.2017

37 вітчизняних компаній, серед яких «Укренерго», «Фурлендер Віндтехнолоджі», «Укртепло», «СМД-Україна», «Одескабель тощо, візьмуть участь у ЕКСПО 2017, яка проходитиме з 10 червня по 10 вересня в Астані (Казахстан). Бізнес зможе вигідно презентувати свої розробки, продукти, товари і послуги на міжнародній спеціалізованій виставці, яку відвідає понад 5 мільйонів відвідувачів із 115 країн світу. Про те, що таке ЕКСПО 2017 і чому для України важлива участь у ній, організатори й учасники української експозиції говорили під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна».

Цьогоріч масштабна міжнародна подія буде присвячена темі останніх світових досягнень у сфері альтернативної енергетики та енергозбереження.

У її рамках плануються створення експозиції, проведення Національного дня України,  національного параду, виступи офіційних осіб, святкова концертна програма, а також двосторонній українсько-казахський бізнес-форум.

Підготовкою участі в заході України спільно займаються Торгово-промислова палата, Держенергоефективності та Мінекономрозвитку. Вітчизняні проекти будуть презентовані під гаслом «Енергія творчих людей».

    Наша країна продемонструє найкращі законодавчі напрацювання, сучасне обладнання та матеріали у сфері енергоефективності й усіх напрямах відновлюваної енергетики: сонячній, вітровій і гідроенергетиці, вирощуванні енергетичних культур, виробництві теплової й електричної енергії з відходів сільського господарства тощо.

   Детальніше з умовами участі можна ознайомитися на сайті http://expo2017ukraine.com.ua/.

 Цитати спікерів

 Сергій Свистіль, віце-президент ТПП України:

«Унікальність події, всесвітній масштаб, насиченість заходами та пропозиціями учасників, можливість ознайомлення з передовими всесвітніми досягненнями, інтеграції українських організацій у міжнародний ринок – це далеко не повний перелік переваг, які українські компанії та організації зможуть отримати від участі та відвідання ЕКСПО 2017. Українсько-казахський бізнес-форум,  що пройде у рамках Національного дня України, сприятиме просуванню вітчизняної продукції на зовнішні ринки, адже дозволить продемонструвати споживачам із понад 115 країн, що може запропонувати Україна. Він складатиметься з двох частин: перша включить у себе представлення України та спілкування з бізнесом Казахстану, друга – b2b переговори».

Сергій Савчук, голова Держенергоефективності:

«Перед Україною нині стоїть важливе  завдання  розвивати відновлювані джерела енергії і вже найближчим часом досягнути 11% частки відновлюваних джерел енергії у енергоспоживанні, як затверджено у Національному плані дій з відновлюваної  енергетики. Для цього в галузь необхідно залучити від 12 млрд євро інвестицій. ЕКСПО 2017 стане тим майданчиком, на якому Україна продемонструє свої можливості та залучить нових інвесторів».

Володимир Джиджора, Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Казахстан:

«15 червня у рамках ЕКСПО 2017 відбудеться Національний день України. Його хедлайнером стане гурт Kozak System, а режисером-постановником – Сергій Проскурня. Основні складові національної експозиції України – позиціонування культурних особливостей, традицій і, безумовно, інноваційних та енергоефективних концепцій підприємств України.  Також у цей час пройде 13-те засідання спільної міждержавної комісії з економічного співробітництва, на якій обговорюватимуться заходи щодо розвитку логістичної складової українсько-казахстанської взаємодії».

Іван Плачков, голова Всеукраїнської енергетичної асамблеї:

«Участь України в ЕКСПО 2017 передусім має іміджеву складову. Такі широкомасштабні заходи світового рівня – найкраща нагода для залучення інвестицій, укладання взаємовигідних угод».

Іван Надєїн, засновник групи компаній «Укртепло»:

 «Україна може стати потужним гравцем у галузі відновлюваної енергетики у найближчі 10 років. «Зелений» тариф – дієвий механізм, що реально стимулює інвестування в технології на основі відновлюваних джерел енергії. Наша група компаній,  яка є одним із лідерів українського ринку енергоощадних технологій, прийняла рішення взяти участь у виставці, щоб довести – в Україні можна робити якісний продукт. Останній проект, яким ми пишаємось – будівництво біоетанолового заводу нового покоління в Одеській області, спільно з Колумбійським університетом та компанією «Дюпон».

Юрій Шевченко, представник компанії «Фурленд Віндтехнолоджі»:

«15 червня світ святкуватиме День вітру. Символічно, що саме в цей день на Експо 2017 відбудеться Національний день України.  Причин попиту в Україні на  вітроенергетичні проекти декілька. Із основних – залежність України від імпорту енергетичної сировини, а також зниження викидів парникових газів в атмосферу. Наша компанія побудувала 7 вітропарків в Україні та один у Казахстані. А кілька днів тому ми виготовили першу в Україні вітроенергетичну установку потужністю 3,2 МВт для вітропарку «Причорноморський» у Миколаївській області. Україні є чим пишатися і що продемонструвати на ЕКСПО 2017».

Теги: ТППУ, Бізнес, Казахстан, Експо 2017

Анонси

Останні новини