(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Участь українських підприємців у EXPO 2020 − вдалий старт на ринку Об'єднаних Арабських Еміратів

11.05.2018

ОАЕ є воротами, що відкривають перед українськими виробниками ринки арабсько-африканського регіону. Торгово-промислова палата України сприяє залученню вітчизняних компаній до участі у всесвітній виставці, що відбудеться у Дубаї у 2020 році.

Про це йшлося на презентації у ТПП України торговельно-економічного потенціалу ОАЕ.

Об'єднані Арабські Емірати мають високі економічні показники і стандарти в світі. Поки що  Україна й ОАЕ не досягли показників 2012–2013 років у своєму співробітництві, коли обсяги товарообігу перевищували $0,5 млрд. Наразі ця цифра становить $440 млн.

«У 2010 році Торгово-промислові палати України, Абу-Дабі та Шарджи поновили угоду про співробітництво. У 2011 році в Дубаї було відкрито український інформаційно-консультаційний центр, який очолює офіційний представник ТПП України в ОАЕ. Також діє Українсько-Еміратська ділова рада при ТПП України, створена для просування українських ділових інтересів на рівні бізнесу на ринок Об'єднаних Арабських Еміратів і сусідніх країн. Контакти  Ділової ради  можна знайти на сайті Торгово-промислової палати України», – зазначив віце-президент ТПП України Валерій Король.

«Об'єднані Арабські Емірати відкриті для співробітництва. Ми маємо безвізовий режим із багатьма країнами світу. Ми робимо все, щоб інвестиції та бізнес заходили до нашої країни. Готові всіляко сприяти розвитку взаємовідносин  України з ОАЕ, особливо у торговельній та інвестиційних сферах», – сказала Наджала Аль-Раїс, керівник політичного, економічного та інформаційного відділів Посольства ОАЕ в Україні.

«Конкуренція на ринку ОАЕ дуже висока. Водночас, за політичною стабільністю, комфортом ведення бізнесу та багатьма іншими показниками ця країна є дуже привабливою.  Україна має вчитися у лідерів», – відзначила Вікторія Рахматуліна, консультант Посольства ОАЕ в Україні з економічних питань.

Об'єднані Арабські Емірати посідають перше місце у багатьох світових рейтингах (за ефективністю державних витрат, якістю доріг, впливом оподаткування на інвестиційну привабливість, оподаткуванням, наявністю й якістю повітряного транспорту, підключенням до системи електропостачання, державними закупівлями передових технологічних продуктів тощо),  тридцяте − в рейтингу найбільших економік світу ($400,9 млрд), дев'яте − за ВВП за паритетом купівельної спроможності ($62,489). Понад 200 національностей проживають на території ОАЕ. Країна також є найбільшим логістичним хабом із найзавантаженішими аеропортами в світі.

Більше інформації − за посиланням.

Теги: ТППУ, ОАЕ

Анонси

Останні новини