м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна і Казахстан: у пошуку форматів активізації торгівлі

26.09.2025

Робоча зустріч Геннадія Чижикова, президента ТПП України, та Толежана Барлибаєва, посла Республіки Казахстан в Україні відбулась 25 вересня 2025 року.

Толежан Барлибаєв до призначення працював послом Казахстану у Словаччині, Хорватії, Боснії та Герцеговині.

Геннадій Чижиков висловив вдячність Казахстану за незмінну підтримку суверенітету України.

 

«Ми на рівні бізнес-спільноти прагнемо підтримати імпульс українсько-казахстанського зближення, заданий лідерами наших держав. Наш народи завжди пов’язувала дружба і взаємна повага. Зараз саме час поглиблювати роботу над відновленням рекордних торгових оборотів, на які здатні наші економіки», - сказав Г. Чижиков.

 

Під час розмови йшлося про організацію спільних заходів для бізнесу за підтримки системи палат і Посольства Казахстану в Україні з метою активізації двосторонньої торгівлі.

Геннадій Чижиков наголосив, що є намір продовжувати галузеві заходи для бізнесу за прикладом форуму українсько-казахстанських агроспільнот, який успішно відбувся 15 вересня 2025 року на базі палат.

Для налагодження подальших бізнес-проектів між Україною та Казахстаном сторони планують провести засідання Ділової ради Україна-Казахстан, а також організувати обмін бізнес-делегаціями між країнами за підтримки казахстанських та українських дипломатів й палат.

Товарообіг між Україною та Казахстаном впав з $5 млрд (2021р) до $393,5 млн 

 

Теги: Казахстан, бізнес, ТППУ, двосторонні палати, Україна, Система палат, економіка, Українсько-Казахстанська ділова рада, Посольство Казахстану в Україні

Анонси

Останні новини