(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна і Монголія: підтримуємо торгівлю, розвиваємо бізнес

19.10.2021

Лідери Торгово-промислових палат обох країн, представники Міненерго й Мінпромисловості, дипломати та підприємці зібрались, щоб напрацювати спільну стратегію роботи й пошук конкретних домовленостей.
 
«Монголія входить до ТОП-10 країн світу за покладами мінеральних ресурсів. Золото, мідь, цинк, вугілля у  промислових масштабах видобуваються в Монголії. При цьому 60% території країни потребує дослідження! І це відкриває можливості не тільки українським геологам, а й промисловій та видобувній галузі», - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.
 
Завдяки участі на українсько-монгольському діловому форумі представників Посольства України в КНР та Монголії вдалося одразу розпочати роботу на проблемою логістики, яку бізнес вважає основною перешкодою пожвавлення торгівлі.  
 
Вирішення питання доставки товарів стане важливим кроком для активізації українсько-монгольської співпраці. Частково рішенням може стати прямий потяг Україна-Китай, який проходить і через Монголію.  

Щоб налагодити бізнес-діалог планується призначення представником ТПП України у Монголії пана А. Таміра. Він відповідатиме за просування нашого бізнесу на монгольський ринок.  

Монгольських підприємців, які зацікавлені у торгівлі зі сторонами ЄС, запросили створювати свої підприємства в Україні та користуються перевагами, які дають Угоду про вільну торгівлю між Україною та ЄС.
 
Торгівлі сприятиме й створення дипломатичних представництв у Києві та Улан-Баторі найближчим часом. 30-річницю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Монголією наступного року буде відзначено організацією бізнес-форумів, виставок, дипломатичних місій.  
 
Вже 2022 року чекаємо наших монгольських партнерів у ТПП України!
 

 

Анонси

Останні новини