м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна налагоджує ділову комунікацію з Гватемалою

27.09.2022

Онлайн-зустріч президента ТПП України Геннадія Чижикова та президента Торгової палати Гватемали Mr. Jorge Briz Abularach відбулась 23 вересня.

 

Геннадій Чижиков подякував Гватемалі за послідовну підтримку України та запровадження санкцій проти Росії.

 

«Надзвичайно важливий для нас жест підтримки!», - сказав Чижиков.

 

Президент Республіки Гватемала Алехандро Джамматтеі Файаму в липні цього року вперше за всю історію двосторонніх відносин відвідав Україну.
Це також був перший візит лідера країни Латинської Америки з 24 лютого 2022 року.

Тоді ж у Києві було підписано міжурядову угоду про взаємне скасування візових вимог і започатковано торговельно-економічний діалог для реалізації конкретних проектів.

Зокрема, гватемальська сторона підтвердила зацікавленість у закупівлі української агросировини та налагодженні промислових зв’язків.

Президенти ТПП обох країн обговорили практичну реалізацію міжурядових домовленостей, розпочали діловий діалог щодо системної роботи між національною палатою України та Chamber of Commerce of Guatemala.

 

«Незабаром плануємо підписати угоду про співпрацю та призначити представника ТПП України в Гватемалі. Є багато роботи. Латинська Америка – надзвичайно цікавий для нас ринок. Гватемала вже озвучила запит на українську агропродукцію та будівництво малих гідроелектростанцій», - наголосив Чижиков.

 

Команди ТПП України та Гватемали узгоджують план спільних заходів для знайомства нашого бізнесу.

Теги: Бізнес, ТППУ, Україна, Республіка Гватемала

Анонси

Останні новини