(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна-Польща: зустріч Президентів за сприяння ТПП України

13.10.2020

Президент України та Президент Польщі зустрілися з представниками ділових кіл двох країн на бізнес-форумі за сприяння ТПП України.

Сьогодні в Одесі відбувся форум «Перспективи співпраці України та Польщі: реалізація спільних ініціатив і проєктів у сфері транспорту та енергетики» за участю Президента України пана Володимира Зеленського та Президента Польщі пана Анджея Дуди, керівництва ТПП України, українських і польських дипломатичних установ, профільних міністерств і ділових кіл двох країн.

Основною метою проведення заходу було сприяння розвитку польсько-української  співпраці в сфері енергетики та транспорту. Як свідчить міжнародний досвід, транспортна логістика є одним із важливих складників розвитку економіки будь-якої держави. Також Україна вже давно є для Європейського Союзу важливим стратегічним партнером в сфері енергетики.

Модератором українсько-польського форуму став президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

«Республіка Польща є, без перебільшення, одним із найважливіших стратегічних економічних партнерів України. Впевнений, цей форум надасть потужний поштовх прискоренню і активізації торгово-економічної співпраці між нашими країнами, укріпленню дружби та взаєморозуміння між нашими народами», - зазначив пан Чижиков.

На початку форуму учасників привітали Президенти двох країн.

«Успішний польський бізнес в Україні та український у Польщі – це сигнал усім, хто приглядається, хто сумнівається або чекає кращих часів. На мою думку, нинішній період – це вікно нових можливостей і перспектив для спільних ділових проектів між нашими країнами», – наголосив Президент України Володимир Зеленський.

«Ми будемо підтримувати українські амбіції у розвитку України як транзитної країни у Східній Європі», – підкреслив у своїй промові Президент Польщі Анджей Дуда.

В рамках заходу було підписано Меморандум про наміри між державним підприємством «Адміністрація морських портів України» та Правлінням Морського порту АТ Гданськ.

Учасники форуму провели панельні дискусії за трьома напрямами: транспортний сектор, енергетичний сектор і спільні українсько-польські проєкти. Більше 30 спікерів висвітлили найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-польського економічного співробітництва у сферах транспорту та енергетики.

Після чого були організовані прямі В2В-переговори, де усі охочі мали змогу презентувати продукцію чи послуги своєї компанії іншим учасникам заходу.

ТПП України стала співорганізатором ділового форуму. Партнери ТПП України - MediaCompas & Sudohodstvo international shipping magazine та ДП "КТО".

Торгово-промислова палата України виступатиме проактивним рушієм економічного співробітництва двох країн і сприятиме визнанню та підтримці міжнародних торгівельних відносин на рівні вищого керівництва держав.

Анонси

Останні новини