(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна приєдналася до європейської традиції проведення Місячника безпеки

12.12.2018

Проведення Місячника кібербезпеки надало можливість акцентувати увагу на актуальності проблем і фактично реалізувати функції просвіти, навчання та популяризації і привернення уваги до цього важливого питання.

«Від кібер-вірусів постраждав бізнес не лише в Україні, від них потерпають в усьому світі. Єдиний цивілізований шлях розв’язання проблеми - проводити місячники кібербезпеки, як це роблять у Європі. Усіх, від школярів до бізнесменів, навчати основам кіберграмотності. ТПП України разом з партнерами у жовтні цього року долучилася до європейської традиції - ми провели в Україні перший Місячник кібербезпеки. Ми впевнені, що ефект буде сильнішим, якщо ініціатива Палати та інших організацій буде підтримана на державному рівні в 2019 році.  Палата й надалі буде просувати ідею кібербезпеки, кіберграмотності. В свій час ми  разом з бізнесом, професійними асоціаціями, державними установами швидко відреагували після атаки вірусу Petya A, і виробили дієвий алгоритм дій, що дозволив бізнесу зберегти свій час і гроші. А найголовніше - відтепер Україна присутня на кіберкарті Європи. Але ми не зупиняємося і прямуємо до нових горизонтів. Хочу подякувати членам комітету з електронних комунікацій при ТПП України за активність та ініціативність», – сказав президент ТПП України  Геннадій Чижиков.

В рамках Європейського місячника кібербезпеки, 4-5 жовтня 2018 року, в Гаазі (Нідерланди), відбувся форум по кібербезпеці, під час якої було проведено виставку  та конференцію  «CSW Congressand Expo».  Посольство України в Королівстві Нідерланди спільно з ТПП України вперше організували український павільйон, на якому були представлені  вітчизняні компанії галузі кібербезпеки – «AVTOR», «Cyber Desk», «10 Guards», які продемонстровали наукові розробки та напрацювання в галузі кібербезпеки.

Участь в заходах Cyber Security 2018 надала можливість продемонструвати науковий потенціал країни та інноваційні рішення для забезпечення потреб кібербезпеки, відкрила перспективу розбудови взаємовигідних економічних зв’язків на міжнародному рівні.

До місячника кібербезпеки приєдналися і регіональні ТПП.