(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна розширює співробітництво з Китаєм

06.06.2019

5 червня у Пекіні відбулась українсько-китайська торговельно-інвестиційна конференція. Її організаторами виступили міжнародний проект New Enterpreneur Development Program і китайська організація Beijing Guoyan Meifu Cultural Exchange co. Ltd, об'єднавши у цей день під одним дахом представників ТОП-500 найбільших китайських компаній. Від української сторони участь у заході взяв офіційний представник ТПП України Євген Романенко.

Китайським промисловцям було презентовано торговельний та інвестиційний потенціал нашої країни. Окрім того, представник ТПП України розповів про основні положення та новації законодавства України у сфері міжнародної торгівлі та залучення інвестицій. 

Відзначається, що за результатами конференції підприємства з Піднебесної виявляють  конкретний інтерес до розвитку двосторонньої торгівлі, створення спільних підприємств, а також інвестування в українське сільське господарство, енергетику та транспортну інфраструктуру, особливо в рамках реалізації міжнародної ініціативи «Один пояс, один шлях». Уже досягнуто домовленостей про відвідини великою китайською бізнес-делегацією України та проведення ділових заходів із вітчизняними компаніями. Тож чекаємо наших китайських партнерів восени в Києві.

Теги: Китай

Анонси

Останні новини