м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна та Бразилія переводять стратегічне партнерство у практичну бізнес-площину

07.12.2023

У ТПП України створено українську частину Українсько-Бразильської Ділової ради.

6 грудня 2023 року у ТПП України відбулось установче засідання української частини Українсько-Бразильської Ділової ради.

Участь у засіданні взяли президент ТПП України Г. Чижиков, директорка Департаменту економічної дипломатії МЗС України Людмила Єніна, Посол України в Бразилії Андрій Мельник, Посол Федеративної Республіки Бразилія Нортон де Андраде Мелло Рапеста та представники бізнесу.

 

«Бразилія належить до топ-економік світу. Країна - складний, динамічний, дуже цікавий Україні лідер латиноамериканського континенту, який впливає на регіон й глобальну ситуацію. Наша ціль – налагодити діалог для реалізації стратегічного партнерства України й Бразилії у діловій сфері», - наголосив Г. Чижиков під час відкриття заходу.

 

Учасники засідання обговорили пріоритетні напрямки розвитку українсько-бразильських відносин, зокрема у інноваційних, технологічних сферах, та актуальні формати роботи для активізації торгівлі між нашими державами.

Посол Бразилії Нортон де Андраде Мелло Рапеста наголосив, що бразильський бізнес зацікавлений у співпраці з Україною й готовий до участі у спільних ініціативах.

За словами Людмили Єніної, саме приватний сектор має відігравати провідну роль у відбудові України й уряд працює над максимальним залученням інвестицій, зокрема через платформу «Назовні», яка також доступна бразильському бізнесу.

Бразилія відкрита до співпраці з Україною і потребує більше інформації, уваги, залучення, вважає Андрій Мельник, глава української дипмісії у Бразилії. Тому Українсько-Бразильська ділова рада, ТПП України та Посольство України у Бразилії планують проведення заходів для бізнесу.

Геннадій Чижиков, президент ТПП України, привітав учасників Ділової ради із обранням керівництва.

Головою української частини Українсько-Бразильської ділової ради обрано Олександра Ніконенко.

 

 «Олександр Ніконенко був першим послом України у Бразилії після проголошення незалежності. Його унікальний досвід та значна особиста роль у формуванні законодавчої бази для українсько-бразильського стратегічного партнерства зараз затребувані для рестарту двосторонніх ділових відносин», - сказав Г. Чижиков.

Теги: співробітництво, Україна, Посольство України в Бразилії, МЗС України, Українсько-Бразильська Ділова рада

Анонси

Останні новини