м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна та Індонезія працюють над розширенням ділових контактів між бізнесом

05.07.2022

Повірений у справах посольства Індонезії в Україні Торанг Пакпахан та президент ТПП України Геннадій Чижиков обговорили активізацію співпраці між діловими спільнотами країн.

5 липня 2022 року у ТПП України відбулась зустріч Торанга Пакпахана та Геннадія Чижикова.


Повірений у справах посольства Індонезії в Україні Торанг Пакпахан заявив про актуальність розширення прямих ділових контактів між індонезійськими та українськими бізнесменами та проведення двосторонніх ділових заходів.

  


Президент ТПП Геннадій Чижиков зазначив, що запровадження взаємного режиму безвізових поїздок для усіх категорій громадян на постійній основі Україною та Індонезією сприятиме подальшій тіснішій бізнес-взаємодії.

Геннадій Чижиков наголосив на надзвичайно важливих зусиллях Індонезії, яких країна докладає для розблокування українського експорту.
 

«Індонезійський президент став першим серед азійських лідерів, які з 24 лютого прибули в Україну. Надзвичайно вдячні пану Джоко Відодо та першій леді Індонезії за гуманітарну допомогу постраждалим внаслідок бойових дій. Україна та Індонезія мають добру «кредитну історію» торгових відносин. Ми з паном Торанг Пакпаханом націлені на посилення бізнес-контактів між компаніями наших країн в нових умовах», - сказав Г. Чижиков.


Він подякував представникам Індонезії за готовність працювати над недопущенням гуманітарної та продовольчої кризи у світі:«Індонезія стає важливим гравцем безпекової глобальної архітектури».

Сторони узгодили проведення першого із низки двосторонніх спільних заходів. У липні 2022 року заплановано вебінар за участі українського та індонезійського бізнесу, Палат, урядовців та експертів обох країн.
 

 

Індонезія є найбільшою економікою в Південно-Східній Азії та членом Великої двадцятки (G20).
Основними експортними товарами Індонезії є: каучук, текстильні товари, пальмова олія та її похідні, какао та кава, тропічні фрукти, риба та морепродукти, меблі та товари лісового господарства, а також різні готові та упаковані продукти харчування. Індонезія потребує українських зернових, молочних продуктів та ягід, органічної продукції, зернобобових культур. Також острів Балі є найпопулярнішим напрямком в країні серед українських туристів. Двосторонній товарообіг між Україною та Індонезією 2021 року перевищив 1,01 млрд дол. США.

Теги: бізнес, співробітництво, бізнес-спільнота, Україна, Індонезія

Анонси

Останні новини

Більше новин