м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

УКРАЇНА ТА КАЗАХСТАН ПІДПИСАЛИ ДОГОВІР ПРО УЧАСТЬ НАШОЇ КРАЇНИ У МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ ЕКСПО 2017

23.02.2017

У 2017 році, після кількарічної перерви, Україна братиме участь у масштабній міжнародній спеціалізованій виставці ЕКСПО 2017, яка цього разу пройде у Казахстані з 10 червня по 10 вересня. Тема виставки - «Енергія майбутнього». У рамках підготовки до неї віце-президент Торгово-промислової палати України Сергій Свистіль і голова Держенергоефективності Сергій Савчук відвідали з робочим візитом Астану (Казахстан). Його результатом стало підписання казахською стороною угоди про участь України у виставці. Це відкриває можливості для організаторів національної експозиції (Мінекономрозвитку та Держенергоефективності) і розпорядника (ТПП України) перейти до практичної реалізації завдань участі України у найважливішому всесвітньому заході в сфері енергетики майбутнього.

Україна протягом останніх кількох років гідно відповідає на всі енергетичні виклики, які постають перед нею, й активно розбудовує сферу відновлюваних джерел енергії. Сьогодні є зацікавленість у залученні міжнародних партнерів і реалізації спільних інвестиційних проектів й сферах відновлюваної енергетики, альтернативних видів палива та енергоефективності.

У ході перемовин Сергій Свистіль і Сергій Савчук охарактеризували стан підготовки України до участі у виставці та презентували перспективи розвитку відновлюваної енергетики в країні, її інвестиційний потенціал.

«115 країн уже уклали угоди про участь у виставці. Це буде найпотужніший захід у світі протягом багатьох років у сфері сучасної енергії. Тісна співпраця України та Казахстану покращить інвестиційний клімат обох держав. Наступний крок - обмін конкретними бізнес-пропозиціями для формування спільного плану дій на користь бізнесу двох країн», - сказав Сергій Свистіль.

На національному стенді України міжнародній спільноті будуть представлені вітчизняні інновації в сфері сонячної, вітрової та біоенергетики, а також у сфері енергоефективності будівель, перспективи впровадження технологій енергії майбутнього в країні, ресурсний потенціал «чистої» енергетики України, можливості залучення «зелених» інвестицій у регіони. Ключове завдання - розкрити перспективи впровадження технологій енергії майбутнього та переваги інвестування в українські «зелені» проекти.

Крім того, на 15 червня 2017 року заплановано проведення Національного дня України із бізнес-форумом, присвяченим презентації досягнень українських компаній і інвестиційного потенціалу України в сфері відновлюваної енергетики. Пропонується провести його із залученням перших осіб України, а також представників українських і зарубіжних ділових кіл.

«Підписання договору - ключовий момент підготовки країни до участі у події міжнародного масштабу. Для нас надзвичайно важливо показати делегатам із понад 100 країн світу Україну, її значний ресурсний потенціал, перспективи ведення «зеленого» бізнесу. Ми цінуємо можливість продемонструвати всім, що інвестувати в Україні варто і вигідно», - повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Нагадаємо, на минулому тижні відбулося підписання українською стороною, в особі комісара національної експозиції, віце-прем'єр-міністра України - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, угоди про участь України у Всесвітній спеціалізованій виставці ЕКСПО 2017.

Крім цього, пройшла ціла низка ділових зустрічей щодо організації спільного бізнес-форуму під час проведення Національного дня України на виставці, зокрема, з представниками Зовнішньоторговельної палати Казахстану, Національної палати підприємців Казахстану «Атакемен», Національного агентства з експорту та інвестицій «KAZNEX INVEST», ГО УКЦ «Ватра», асоціації «Українці Казахстану». Їх учасники поділилися досвідом покращення умов ведення бізнесу, у тому числі у сфері відновлюваної енергетики, та обговорили можливість створення спільних підприємств на території Казахстану.

Теги: expoucci_ua

Анонси

Останні новини

Більше новин