(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

УКРАЇНА ТА ЛІВАН ПРОВЕДУТЬ СПІЛЬНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ У КИЄВІ

01.03.2018

Йому передуватиме засідання Українсько-Ліванської ділової ради, на якому відбудеться обрання голови української частини Ради.

«Ліван є перспективним напрямком для нашої співпраці. Ми зацікавлені у зміцненні фінансових і торгових відносин двох країн. Я впевнений, що під час бізнес-форуму, який ТПП України проведе разом із Федерацією ТПП Лівану за підтримки посольств наших країн, ліванські й українські бізнесмени знайдуть собі надійних партнерів», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков. 

Форум відбудеться за участі високопосадовців і підприємців України та Лівану. Окрім традиційних компаній, зацікавлені у співпраці з Ліваном і великі промислові компанії, такі як Interpipe. Поширеною практикою серед таких компаній є відкриття своїх представництв у Лівані.

«Ліванські бізнесмени готові інвестувати в Україну. Наразі представники майже 30 наших провідних компаній готові приїхати в Україну, щоб обговорити можливості інвестицій і співпраці. У 2017 році товарообіг між Ліваном й Україною становив 450 млн дол США. Ми маємо його збільшити», – зазначив посол Лівану в Україні Алі Дахер. 

Важливим пунктом у спільних планах також є проведення українсько-ліванського бізнес-форуму в Бейруті восени цього року. Ліван цікавий, насамперед, як фінансовий і логістичний хаб. Перспективними напрямами двосторонньої співпраці є банківська сфера, туризм, наукова діяльність, сільське господарство тощо.

Слід зазначити, що розпорядженням уряду Лівану в порту Тріполі створено вільну від оподаткування економічну зону. Ліванські компанії, що управляють портом, збираються довести його пропускну спроможність до 7 мільйонів тонн і виношують амбітні плани щодо перетворення Тріполі у найбільший порт Східного Середземномор’я.

 

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, підприємництво, Ліван

Анонси

Останні новини