м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна та Польща: логістика в умовах війни

15.06.2022

Проблеми та перспективи налагодження логістики з Польщею в умовах війни обговорили учасники конференції "Україна-Польща: логістичні питання в умовах війни. Нові можливості, перспективи для співробітництва".

Організаторами заходу з української сторони виступила Торгово-промислова палата України, з польської сторони - Закордонне торговельне бюро у м. Києві Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі, захід пройшов під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

Партнером конференції стала компанія «Контейнери України».

Учасниками конференції виступають представники урядових структур Польщі, Міністерство інфраструктури України, АТ «Українська залізниця», Комітет підприємців сфери автотранспорту та логістики при ТПП України, Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України, державні і приватні логістичних компаній Польщі.

«Логістика і експорт через Польщу – ці питання у топі звернень від бізнесу до ТПП України з початку війни. Польща стала нашим «вікном у світ», і вікном на глобальний ринок. Поки ми не можемо використовувати 2/3 кордону. Тому відкритість і підтримка з польського боку надзвичайно важливі», - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Він подякував Послу Польщі в Україні Бартошу Ціхоцькому, Член Правління Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі Здзіславу Сокалю, заступнику Директора Департаменту Торгівлі і Міжнародної Співпраці Александру Сємашко, заступнику Міністра Інфраструктури України Мустафі Найєму та сотням учасників двосторонньої конференції за участь, взаємний інтерес і щиру дискусію.

За словами Найєма, усі питання учасників будуть опрацьовані Міністерством інфраструктури. Також планується поновлення тематичних онлайн-зустрічей із бізнесом на майданчику ТПП щодо окремих тем.

«Ми об’єднали зусилля, щоб знайти відповіді на актуальні для бізнесу питання. Проаналізувати ситуацію і окреслити перспективи. Українська економіка зараз долає виклики, які змінять ситуацію на десятиріччя. Уявіть, нам доводиться переорієнтовувати всю логістичну інфраструктуру, усі потоки експорту від південних портів до західних сухопутних кордонів! Титанічна робота! І вона триває, робиться силами України та Польщі», - наголосив Г. Чижиков.

Теги: Польща, ТППУ, Україна, Міністерство інфраструктури України, Укрзалізниця

Анонси

Останні новини