(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна та Республіка Корея мають поглибити економічні взаємовідносини

23.04.2018

Торгово-промислова палата України взяла участь у корейсько-українському економічному форумі.

На засіданні Міжурядової українсько-корейської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яке пройшло у рамках корейсько-українського економічного форуму, обговорили перспективи співпраці України та Республіки Корея.

«Південна Корея має відкрити для себе можливості, які може надати Україна. Це і вдале географічне розташування, і вихід на європейський ринок. У свою чергу, нам потрібні корейські інвестиції. Ми маємо серйозні плани щодо побудови високотехнологічної цифрової економіки. Крім того, Україна має привабливий потенціал у енергетичній сфері»,− сказав перший віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.

У форумі взяли участь перший віце-прем’єр-міністр України − міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, посол України в Республіці Корея Олександр Горін, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов та інші високопосадовці.

Серед корейських компаній −учасниць форуму були DAEWON GSI CO., LTD, Jungin Trading Company, Shinjung Global Co., Ltd., Hyundai Rotem Company, Корейська авіаційно-космічна асоціація (KAIA), Інститут розвитку Кореї, Hyundai Engineering and Construction, Kia Motors Corp. та інші.

Теги: ТППУ, Бізнес, Бізнес-форум, Україна-Корея

Анонси

Останні новини