м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна та Словенія: поєднуючи знання та контакти

23.05.2017

Україна та Словенія можуть істотно активізувати співпрацю. 20 українських і понад 40 словенських компаній взяли участь в українсько-словенському бізнес-форумі у Любляні. Захід об’єднав підприємців, що працюють у сфері АПК, харчовій промисловості, енергетичному секторі, IT, машинобудуванні та фармацевтиці.

Мета форуму – активізація двостороннього співробітництва.

Словенія – високорозвинена й успішна країна з динамічною експортоорієнтованою економікою, яка завоювала міцні позиції на європейських і світових ринках.

«Участь у форумі дозволила представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них словенських ринках, ознайомитись із досвідом виходу Словенії на ринки ЄС», – зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Україні варто повчитися у Словенії, як підготувати вітчизняний продукт до європейського ринку.

 Нині у структурі українського експорту до Словенії значне місце посідають деревина та вироби з неї, металовироби, залізничні локомотиви, продукти неорганічної хімії. Словенія, в свою чергу,  традиційно постачає на український ринок фармацевтичну продукцію, котли, електричне обладнання, вироби легкої промисловості, продукти харчування.

 За останні два роки товарообіг між нашими країнами знизився, проте, словенські  компанії лишаються в Україні, розвиваються, шукають нові можливості в інвестпроектах в агропромисловому, туристичному, енергетичному секторах.  

     

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, Бізнес-форум, Словенія

Анонси

Останні новини