(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна вперше взяла участь у міжнародній виставці Stili e Sapori в Італії

30.11.2017

Вітчизняні компанії GFS Group, MAС VAR ECOPRODUCT, YOUR LOGISTICS, UKRAINIAN RETAL LLC представили Україну 25–27 листопада 2017 року в місті Падуя, Італія, на міжнародній виставці Stili e sapori. Поїздка була організована в рамках партнерства ТПП України та представництва ТПП України в м. Падуа, на чолі з Почесним консулом Марком Тосоном.

Міжнародна виставка Stili e Sapori, присвячена любителям кулінарних шедеврів, нових технологій та здорового харчування, дала змогу українським підприємцям провести ділові  переговори з італійськими виробниками продуктів, налагодити ділові зв’язки та представити свою продукцію. Також було обговорено деталі та напрями співпраці українських та італійських виробників харчової продукції.

«Сьогодні  закладається міцний фундамент україно-італійських ділових відносин. Найбільшу взаємну зацікавленість викликає співпраця в таких галузях, як металургія та машинобудування, будівництво, банківська сфера й агропромисловий комплекс. В Україні з року в рік зростають обсяги виробництва органічної продукції. Зазначимо, що ця виставка є щорічною, але вперше на ній було представлено український стенд. Наші компанії мали змогу провести ділові перемовини з італійськими виробниками пасти, сирів, вин та оливкової олії. Було надано можливість для дегустації продуктів та ознайомлення з технологіями та новими вимірами смаку», – сказав Ростислав Коробка, віце-президент ТППУ.

Stili e Sapori об’єднує і демонструє всі ті продукти харчування та вина, що є візитною карткою виробників, а також ті, що характеризуються місцевими традиціями та любов’ю до здорових продуктів, пройшли перевірку на якість. Відвідувачі відкрили для себе нові різноманітні продукти харчування, дізнались про сучасні технології та майбутні тенденції здорового способу життя, висококласної кулінарії.

Теги: ТППУ, Італія, експортуй, виставка

Анонси

Останні новини