м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українська експозиція на ЕКСПО 2017 вразила найновішими досягненнями у галузі енергозбереження

14.06.2017

37 вітчизняних компаній представляють нашу державу на виставці, серед них – «Укренерго», «Фурлендер Віндтехнолоджі», «DTЕK», «SYNEKO», а також «Енергоатом». Крім того, ТПП України, як генеральний розпорядник участі України, демонструє свій унікальний проект – на 32 кв. м національного стенду розмістилась сучасна інформаційно-пошукова система (ІПС), яка допоможе якнайкраще репрезентувати українські підприємства й їх можливості.

Мета ІПС – мінімізувати витрати бізнесу й автоматизувати пошук партнерів. Така база даних компаній, поділена за галузями, в подальшому може бути використана для участі підприємств у інших міжнародних виставках.

 «Нам є чим пишатися і що показати. Ми не можемо зараз створити великий павільйон, тому зробили нашу виставку мультимедійною, максимально використовуючи наявні можливості. В сучасному світі не можна вести закриту політику, обмежену масштабами країни. Країни об’єднуються, щоб економити енергоресурси – це спільне завдання людства. Ця задача особливо актуальна для України», – сказав віце-комісар національної секції України на ЕКСПО 2017 у Астані, віце-президент ТПП України  Сергій Свистіль.

До слова, майже 90% IT-рішень для Всесвітньої виставки відновлюваної енергетики ЕКСПО 2017 належать українцям.

 «Завдання нашого стенду – запропонувати потенційні проекти, які вже розроблені  українськими підприємствами. На інвестиційній мапі їх не менше 45. Впевнений, за результатами як українсько-казахського бізнес-форуму, так і виставки ЕКСПО 2017 в Україні додасться фінансових потоків, які зайдуть на проекти чистої енергії», – розповів віце-комісар національної секції України на ЕКСПО 2017, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук.

У рамках Національного дня України 15 червня Торгово-промислова палата України проведе українсько-казахський бізнес-форум, а також відбудеться засідання міжурядової комісії з торгово-економічних відносин

«Наше завдання – попрацювати зі 115 країнами, вибрати те, що нас цікавить, допомогти вітчизняним компаніям налагодити контакти з іноземними», – зазначив Сергій Свистіль.

Нагадаємо, Україна відновила свою участь в ЕКСПО після тривалої перерви. Наша країна опинилася в числі 65 держав, які отримали право брати участь у виставці, використовуючи пакет фінансової допомоги, а не  кошти з державного бюджету.

Теги: ТППУ, Бізнес-форум, expoucci_ua, Україна, Казахстан, Експо 2017

Анонси

Останні новини

Більше новин