м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українська бізнес-місія вивчає енергетичний та переробний сектори Латвії

30.11.2022

Стартував діловий візит українських компаній, асоціацій сфер сміттєпереробки та відновлювальної енергетики до Латвії.

До складу місії увійшли 18 підприємців, представники NGO та найбільших Асоціації з відновлювальної енергетики.

Місія відбувається в рамках проекту у форматі DCP (Development Cooperation Partnership), спрямованого на підтримку інтеграції України до єдиного європейського ринку з використанням країн Балтії (Латвія, Литва, Естонія) у якості точки входу

Українська делегація у Ризі бере участь у B2B-заходах, презентаціях, круглих столах, знайомиться з бізнес-процесами та виробництвом. Підприємці обох країн обмінюються досвідом, вивчають роботу латвійських компаній та обговорюють можливості його впровадження в Україні.

Роботу сфокусовано на двох напрямках – відновлювальній енергетиці та сміттєпереробці. Український бізнес переймає інноваційні підходи латвійських партнерів в управленні відходами й енергетикою.

Бізнес-місію організовано Торгово-промисловою палатою України за підтримки Латвійської ТПП, Посольства США в Україні, Посольства України в Латвії і Посольства Латвійської Республіки в Україні.

Теги: Україна, Латвія, бізнес-місія, Посольство США в Україні, ТПП Латвії, Посольство України в Латвії, Посольство Латвійської Республіки в Україні, відновлювальна енергетика, сміттєпереробка

Анонси

Останні новини