(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українська бізнес-місія завершила роботу в Узбекистані

24.05.2021

Ділова делегація на чолі з президентом ТПП України взяла участь у Першому засіданні Узбецько-Української Ділової Ради та спільному бізнес-форумі 18-20 травня 2021 року в Ташкенті і Самарканді.

Налагоджені під час форуму прямі B2B-контакти відкривають нові можливості для бізнесу обох країн. Участь у форумі взяли представники 40 українських підприємств і понад 200 представників узбецького бізнесу.

Важливо, що й спільну Узбецько-Українську Ділову Раду очолюють підприємці.

На зацікавленості у співпраці Узбекистану з Україною наголошували підприємці, дипломати, урядовці та ЗМІ, які активно висвітлювали роботу бізнес-форуму.

ТПП України висловлює глибоку повагу й вдячність за співпрацю, гостинність і конструктивний діалог першому заступнику Міністра закордонних справ Республіки Узбекистан Ф. Сиддикову, голові Торгово-промислової палати Узбекистану А. Ікрамову, співробітнику Узбецько-Української Ділової Ради від Республіки Узбекистан З. Хошимову.

Дякуємо за підтримку та сприяння в організації бізнес-місії  заступнику Міністра закордонних справ України Є. Єніну, Послу України в Узбекистані М. Дорошенку.

У вересні 2021 року ТПП України прийматиме українсько-узбецький бізнес-форум в Києві.  Очікуємо на прибуття узбецької ділової місії і запрошуємо бізнес до участі в B2B-переговорах.

Анонси

Останні новини