м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українське вино вперше представили на Національному дні вина у Молдові!

03.10.2022

За сприяння Торгово-промислової палати України та Національного Конгресу Українців Молдови у рамках "Національного дня вина в Молдові" було представлено стенд виробників вина з України.

ТПП України отримала офіційне запрошення від Національного Бюро Винограду та Вина Молдови стати організатором національного стенду України.


 


Національний День Вина належить до головних свят Республіки Молдова і цього року відзначався 1-2 жовтня. Уперше на Національному дні вина в Молдові були представлені виробники з України.

 

Стенд українських виробників користувався популярністю відвідувачів. Зокрема, гості заходу дегустували вина з автохтонних українських сортів винограду «Одеський чорний» та «Сухолиманський».

Національне Бюро Винограду та Вина Молдови і молдавські винороби надали можливість участі виробникам вина з України на окремому стенді безоплатно на знак солідарності та дружби з народом України і на підтримку колег-виноробів.

 

  
 

На жаль, через війну та обмеження на виїзд з України - не усі запрошені виробники змогли взяти участь у заході.

Сподіваємось, наступного року виробників з України на винних заходах буде більше. Українське крафтове виноробство активно розвивається і може чудово урізноманітнити лінійку європейських вин.
 

Теги: ТППУ, Україна, винороби, Молдова

Анонси

Останні новини