м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українські інвестиційні проекти на IX Ярмарку зарубіжних інвестицій у Китаї

21.11.2017

21–22 листопада 2017 року в Пекіні відбувається IX Ярмарок зарубіжних інвестицій COIFair 2017. Україна цього року представлена на ньому масштабним десантом на чолі з віце-президентом ТПП України Валерієм Королем.

До складу української делегації увійшли представники понад 40 компаній та установ із 7 областей країни. На національному стенді свої інвестиційні проекти презентують Вінницька та Дніпропетровська області, ПАТ «Запоріжсталь» і ТОВ «Крук».

«Українсько-китайський інвестиційний форум відкриває унікальні можливості для вітчизняних підприємців, адже ярмарок є головною подією в інвестиційному житті Китаю. Наша бізнес-спільнота має змогу зустрітися з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів у сфері залучення інвестицій, провести переговори щодо фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва», – сказав Валерій Король.

Уперше на ярмарку відбудеться українсько-китайський інвестиційний форум, на який вже зареєструвались понад 120 китайських компаній та організацій. Свої проекти, окрім учасників експозиції, демонструватимуть Харківська міська рада, Вінницький бізнес-клуб, компанії «ЕДС-Інжинірінг» (Дніпро), ТОВ «СОЛАР Стратегія» (Чернівці) та «СІНО Юкрейн Продаєш Порт».

Ярмарок COIFair – це головна подія для китайських компаній, які прагнуть фінансово підтримувати проекти та створювати спільні підприємства за кордоном. У попередні роки кількість запропонованих проектів перевищила дві тисячі, а загальна вартість угод досягла 4 млрд дол США. Цього року свої пропозиції представлять понад 100 країн світу. Захід організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку.

Теги: ТППУ, інвестиції, Китай

Анонси

Останні новини