м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українські та білоруські підприємства підписали контракти на більш ніж півмільярда доларів

03.10.2019

Другий форум регіонів стартував у Житомирі із 8-го засідання Українсько-Білоруської консультативної ради ділового співробітництва, у ході якого між бізнесом підписано контракти на більш ніж півмільярда доларів США.

У заході  взяли участь  керівники Торгово-промислових палат Геннадій Чижиков і Володимир Улахович, посли обох держав Ігор Кизим та Ігор Сокол, а також понад 300 представників бізнесу.

Після виступів, презентацій і дискусій засідання завершили  бізнес-переговорами та підписанням ділових контрактів і угод.


«Білорусь – дуже важливий торговельний партнер України. За обсягами взаємної торгівлі в першому півріччі цього року вона посідає п'яте місце серед усіх країн світу (після Китаю, Росії, Німеччини та Польщі). Для нас дуже важливо, щоб Україна і Білорусь налагодили тісну торговельну співпрацю і відновили обсяги товарообігу.  У планах на цей рік – цифра не менше 8 млрд дол. США. Упевнений, що і сьогоднішнє засідання Ради стане суттєвим кроком уперед у розширенні обсягів  взаємної торгівлі та номенклатури нашого експорту», – сказав Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

Партнером засідання виступило підприємство «Житомирські ласощі».

 

 

Анонси

Останні новини