м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українські виробники ознайомились із роботою італійських виноробів

17.05.2023

Навчальний візит вітчизняних виноробів до Італії організувала ТПП Молдови у партнерстві з ТПП України та членами винного консорціуму – Торгово-промисловою палатою Порденоне-Удіне (Італія), Палатою торгівлі, промисловості, послуг та навігації Іспанії у рамках проекту EU4Business: Connecting Companies (EU4BCC) Eurochambres.

Метою візиту було знайомство між малими та середніми підприємствами Східного партнерства та країн ЄС, які працюють у винному секторі.

  

До української частини місії увійшли:

  • Виноробня «Бейкуш» (Beykush winery)
  • Виноноробний завод АТ Коблево
  • Сімейна виноробня «Курінь»
  • Виноробна компанія Шато Чизай (Chateau Chizay)
  • Сімейна виноробня «My Wine»

Програма візиту включала відвідування та обмін досвідом з компаніями у сфері виноградарства та енології, знайомство з постачальниками консультаційних та технічних послуг, сертифікації та контролю, виноробних заводів та підвалів у регіоні Фріулі Венеція Джулія.

Учасники місії відвідали спеціалізовану міжнародну виставкиу «TuttoFood Expo Milano», де винороби зі Східного партнерства мали можливість взяти участь у дегустаціях вин та сирів, провести прямі дискусії з виробниками вина, етикеток, упаковки з ЄС.

Також відбулись двосторонні ділові зустрічі в Мілані за участю понад 30 представників італійських компаній.

  

EU4Business – це ініціатива EUROCHAMBRES, яка підтримує країни Східного партнерства у повній реалізації їх потенціалу, стимулюванні економічного зростання та зміцненні відносин між Європейським Союзом та його східними сусідами (Вірменією, Азербайджаном, Грузією, Молдовою та Україною).

Проект EU4Business: Connecting Companies (EU4BCC) реалізується Eurochambres і фінансується Європейським Союзом.

   

Теги: Європейський Союз (ЄС), Італія, Східне партнерство, ТППУ, виставка, eurochambres, сертифікація, EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, Країни Східного партнерства

Анонси

Останні новини

Більше новин