м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Український бізнес планує інтенсифікувати співпрацю з Азербайджаном

14.07.2022

Обговорення напрямків активізації співпраці з азербайджанськими партнерами в актуальних умовах та планів подальшої роботи відбулось 14 липня 2022 року.

ТПП України, Надзвичайний та Повноважний посол України у Азербайджані Владислав Каневський та 43 підприємців взяли участь у засіданні Української частини українсько-азербайджанської Ділової Ради.


Президент ТПП України Геннадій Чижиков наголосив, що співпраця з Азербайджаном надзвичайно цікава для українського бізнесу, який зберіг потенціал і готовність налагодити високий рівень взаємодії в умовах нинішніх викликів.

«Радий був сьогодні почути думки дипломатів, підприємців, десятків учасників української частини Українсько-азербайджанської Ділової Ради. Ми зібрались, щоб задекларувати, що український бізнес готовий до роботи із азербайджанськими партнерами!  В жорстких реаліях і попри всі ризики, наші підприємці готові представити унікальні пропозиції, які перетворять виклики на можливості. Нам є що запропонувати Азербайджану! Особливо зважаючи на високий рівень взаємної довіри та співпраці, якого було досягнуто у попередні роки!», - наголосив Ганнадій Чижиков.


За словами В. Каневського, українські дипломати готові надати повну підтримку українським підприємцям. При цьому присутність на азербайджанському ринку потребує швидкої адаптації та реакції бізнесу до місцевих вимог та пошуку нестандартних підходів до співпраці.

«Посольство докладатиме максимум зусиль для високого КПД роботи з обох сторін. Ми націлені на довіру і результат», - зазначив Посол України в Азербайджані. 


Учасники засідання ухвалили перспективний бізнес-план взаємодії з Азербайджаном на 2022-2023 роки.

Активізувати роботу з реалізації спільних проектів планується у галузях агропромислового комплексу. 
 

 

Передусім, йдеться про задіяння потужного наукового та виробничо-технічного потенціалу України у високотехнологічних сегментах тваринництва та рослинництва, кормовиробництва, харчової промисловості, меліорації та іригації земель сільськогосподарського призначення; будівництва інфраструктури та в сфері енергетики.

В основу співробітництва закладено:

  • підтримку підприємництва на регіональному та місцевому рівнях;
  • залучення інвестицій в економіку обох країн;
  • реалізацію масштабних інфраструктурних проектів в обох країнах;

*2021 року товарообіг між Україною та Азербайджаном сягнув $1 млрд. Ключові довоєнні напрямки співпраці – агросфера, IT, енергетика.

Теги: Азербайджан, бізнес, співробітництво, ТППУ

Анонси

Останні новини