(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українських туристів чекають на іспанських курортах

10.11.2021

Іспанія є однією з найпопулярніших у світі туристичних країн. Туризм забезпечує понад 12% ВВП королівства.  
 
З початку 2021 року Іспанію вже відвідали 19,7 млн туристів, а наступного року очікується відновлення допандемічного рівня туристичного потоку в 70 млн людей.
 
Розраховують на збільшення кількості відпочивальників із України у Каталонії, традиційно на курортах якої відпочивають переважно французи, німці і британці.
 
Як зацікавити українців Каталонією, налагодити авіасполучення і презентувати переваги якісного європейського відпочинку говорили сьогодні під час зустрічі делегації з курортного регіону Салоу з керівництвом міжнародного департаменту ТПП України та Комітету з туризму ТПП України.
 
Іспанці особливо зацікавлені в розширенні контактів із українськими турператорами й авіаперевізниками.
 
Мер міста Салоу пан Пере Гранадос Карільо (Pere Granados Carillo) відзначив, що Салоу сподобається українським туристам, які люблять Барселону.  
 
Курортне місто з піщаними пляжами Коста-Дорада знаходиться за 90 км на південь від столиці Каталонії й має цікаві пропозиції для відпочивальників з  різними інтересами: родин із дітьми, молоді, ділового туризму, спортсменів.
 
Широкий вибір послуг для гостей з України включає не тільки трансфери, проживання в хороших готелях, вiндсерфінг, парусний спорт, гольф, розважальні програми і тури, але й україномовних гідів.
 
Щоб поінформувати українців про переваги іспанського відпочинку та актуальні умови перебування в країні домовились про організацію презентації туристичних можливостей Салоу професійній спільноті у ТПП України на початку 2022 року. Планується участь делегації Салоу в туристичній виставці і форумі навесні 2022 року у Києві.